Kontakt

Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Ursus m.st. Warszawy

Plac Czerwca 1976 Roku nr 1, 02-495 Warszawa

tel. 22 277 09 40

fax. 22 277 09 42

email: dbfo.ursus@um.warszawa.pl

godz. otwarcia: 8.00 - 16.00

Kierownictwo
Elżbieta Chybińska
Dyrektor
tel. 22 277 09 40
email. echybinska@um.warszawa.pl
Izabella Maliszewska
Główny Księgowy
tel. 22 277 09 44
email. imaliszewska@um.warszawa.pl
Komórka Księgowości
Ewa Carko
specjalista
tel. 22 277 09 46,
email. ecarko@um.warszawa.pl
Ewa Czubak
specjalista
tel. 22 277 09 51,
email. eczubak@um.warszawa.pl
Ewa Kotz
specjalista
tel. 22 277 09 47,
email. ekotz@um.warszawa.pl
Katarzyna Kulczak
st. specjalista
tel. 22 277 09 56,
email. kkulczak@um.warszawa.pl
Mateusz Szabelski
specjalista
tel. 22 277 09 59,
email. mszabelski@um.warszawa.pl
Monika Sobolewska
specjalista
tel. 22 277 09 58,
email. mo.sobolewska@um.warszawa.pl
Jadwiga Twarogowska
specjalista
tel. 22 277 09 55,
email. jtwarogowska@um.warszawa.pl
Planowanie, Analiza i Likwidatura
Małgorzata Olechno
st. specjalista
tel. 22 277 09 53,
email. molechno@um.warszawa.pl
Jolanta Rak
specjalista
tel. 22 277 09 48,
email. jrak@um.warszawa.pl
Beata Łącka
specjalista
tel. 22 277 09 60,
email. blacka@um.warszawa.pl
Agata Cygarowska
referent
tel. 22 277 09 61,
email. acygarowska@um.warszawa.pl
Płace i ubezpieczenia społeczne
Beata Karczmarczyk
specjalista
tel. 22 277 09 52,
email. bkarczmarczyk@um.warszawa.pl
Wiesława Szklarska
specjalista
tel. 22 277 09 69,
email. wszklarska@um.warszawa.pl
Dominika Woźniakowska
st. specjalista
tel. 22 277 09 49,
email. dwozniakowska@um.warszawa.pl
Agnieszka Wanzke
specjalista
tel. 22 277 09 57,
email. awanzke@um.warszawa.pl
Samodzielne stanowiska
Jacek Głażewski
informatyk
tel. 22 277 09 43,
email. jglazewski@um.warszawa.pl
Elżbieta Kłos
specjalista
tel. 22 277 09 40,
email. e.klos@um.warszawa.pl
Dorota Pawłowska
radca prawny
tel. 22 277 09 54,
email. dpawlowska@um.warszawa.pl
Marta Rdzeń-Kowalczyk
radca prawny
tel. 22 277 09 54,
email. mrdzen@um.warszawa.pl