Kontakt

Dzielnicowe Biuro Finans贸w O艣wiaty Ursus m.st. Warszawy

Plac Czerwca 1976 Roku nr 1, 02-495 Warszawa

tel. 22 277 09 40

fax. 22 277 09 42

email: dbfo.ursus@um.warszawa.pl

godz. otwarcia: 8.00 - 16.00

Kierownictwo
El偶bieta Chybi艅ska
Dyrektor
tel. 22 277 09 40
email. echybinska@um.warszawa.pl
Izabella Maliszewska
G艂贸wny Ksi臋gowy
tel. 22 277 09 44
email. imaliszewska@um.warszawa.pl
Kom贸rka Ksi臋gowo艣ci
Ewa Czubak
specjalista
tel. 22 277 09 51,
email. eczubak@um.warszawa.pl
Ewa Kotz
specjalista
tel. 22 277 09 47,
email. ekotz@um.warszawa.pl
Karolina Koz艂owska
specjalista
tel. 22 277 09 46,
email. ecarko@um.warszawa.pl
Beata 艁膮cka
specjalista
tel. 22 277 09 60,
email. blacka@um.warszawa.pl
Katarzyna Kulczak
st. specjalista
tel. 22 277 09 56,
email. kkulczak@um.warszawa.pl
Mateusz Szabelski
specjalista
tel. 22 277 09 59,
email. mszabelski@um.warszawa.pl
Monika Sobolewska
specjalista
tel. 22 277 09 58,
email. mo.sobolewska@um.warszawa.pl
Jadwiga Twarogowska
specjalista
tel. 22 277 09 55,
email. jtwarogowska@um.warszawa.pl
Planowanie, Analiza i Likwidatura
Ma艂gorzata Olechno
st. specjalista
tel. 22 277 09 53,
email. molechno@um.warszawa.pl
Jolanta Rak
specjalista
tel. 22 277 09 48,
email. jrak@um.warszawa.pl
Karolina Dobosz
specjalista
tel. 22 277 09 45,
email. kdobosz@um.warszawa.pl
Agata Cygarowska
referent
tel. 22 277 09 61,
email. acygarowska@um.warszawa.pl
P艂ace i ubezpieczenia spo艂eczne
Wioletta G贸recka
specjalista
tel. 22 277 09 52,
email. wgorecka@um.warszawa.pl
Wies艂awa Szklarska
specjalista
tel. 22 277 09 69,
email. wszklarska@um.warszawa.pl
Dominika Wo藕niakowska
g艂. specjalista
tel. 22 277 09 49,
email. dwozniakowska@um.warszawa.pl
Agnieszka Wanzke
specjalista
tel. 22 277 09 57,
email. awanzke@um.warszawa.pl
Samodzielne stanowiska
Pawe艂 Jaszczo艂t
informatyk
tel. 22 277 09 43,
email. pjaszczolt@um.warszawa.pl
El偶bieta K艂os
specjalista
tel. 22 277 09 40,
email. e.klos@um.warszawa.pl
Dorota Paw艂owska
radca prawny
tel. 22 277 09 54,
email. dpawlowska@um.warszawa.pl
Marta Rdze艅-Kowalczyk
radca prawny
tel. 22 277 09 54,
email. mrdzen@um.warszawa.pl