Kontakt

Dzielnicowe Biuro Finans贸w O艣wiaty Ursus m.st. Warszawy

Plac Czerwca 1976 Roku nr 1, 02-495 Warszawa

tel. 22 277 09 40

fax. 22 277 09 42

email: dbfo.ursus@um.warszawa.pl

godz. otwarcia: 8.00 - 16.00

Kierownictwo
El偶bieta Chybi艅ska
Dyrektor
tel. 22 277 09 40
email. echybinska@eduwarszawa.pl
Izabella Maliszewska
G艂贸wny Ksi臋gowy
tel. 22 277 09 44
email. izabella.maliszewska@eduwarszawa.pl
Kom贸rka Ksi臋gowo艣ci
Ewa Czubak
specjalista
tel. 22 277 09 51,
email: e.czubak@eduwarszawa.pl
Ewa Kotz
specjalista
tel. 22 277 09 47,
email: e.kotz@eduwarszawa.pl
Karolina Koz艂owska
specjalista
tel. 22 277 09 46,
email: karolina_kozlowska@eduwarszawa.pl
Beata 艁膮cka
specjalista
tel. 22 277 09 60,
email: blacka@eduwarszawa.pl
Katarzyna Kulczak
st. specjalista
tel. 22 277 09 56,
email: kkulczak@eduwarszawa.pl
Mateusz Szabelski
specjalista
tel. 22 277 09 59,
email: mszabelski@eduwarszawa.pl
Monika Sobolewska
specjalista
tel. 22 277 09 58,
email: monika.sobolewska@um.warszawa.pl
Jadwiga Twarogowska
specjalista
tel. 22 277 09 55,
email: jtwarogowska@eduwarszawa.pl
Planowanie, Analiza i Likwidatura
Ma艂gorzata Olechno
st. specjalista
tel. 22 277 09 53,
email: molechno@eduwarszawa.pl
Jolanta Rak
specjalista
tel. 22 277 09 48,
email. j.rak@eduwarszawa.pl
Karolina Dobosz
specjalista
tel. 22 277 09 45,
email. k.dobosz@eduwarszawa.pl
Agata Cygarowska
referent
tel. 22 277 09 61,
email. acygarowska@eduwarszawa.pl
P艂ace i ubezpieczenia spo艂eczne
Wioletta G贸recka
specjalista
tel. 22 277 09 52,
email: wgorecka@eduwarszawa.pl
Wies艂awa Szklarska
specjalista
tel. 22 277 09 69,
email: wszklarska@eduwarszawa.pl
Dominika Wo藕niakowska
g艂. specjalista
tel. 22 277 09 49,
email: dwozniakowska@eduwarszawa.pl
Agnieszka Wanzke
specjalista
tel. 22 277 09 57,
email: awanzke@eduwarszawa.pl
Samodzielne stanowiska
Pawe艂 Jaszczo艂t
informatyk
tel. 22 277 09 43,
email: p.jaszczolt@edwarszawa.pl
El偶bieta K艂os
specjalista
tel. 22 277 09 40,
email: e.klos@eduwarszawa.pl
Dorota Paw艂owska
radca prawny
tel. 22 277 09 54,
email: d.pawlowska@eduwarszawa.pl
Marta Rdze艅-Kowalczyk
radca prawny
tel. 22 277 09 54,
email: m.rdzen@eduwarszawa.pl